Niezależne kino w natarciu! Thriller „Nie bój się” na przeglądzie Helios OFFy

Cenię sobie i zawsze chętnie wspieram filmowe inicjatywy młodych ludzi, którzy chcą tworzyć kino, mają pomysły i nie boją się działać. Tym razem chciałabym Wam przedstawić młodych twórców i producentów z Rockstar Films Studio. 

Michał Chruściel oraz Piotr Kosmalski nie tylko produkują swoje filmy, ale są również odpowiedzialni za reżyserię, scenariusz, a także zdjęcia. Ich najnowszą produkcję – „Nie bój się” można było zobaczyć w ramach przeglądu polskich filmów niezależnych Helios OFFy, zrealizowanego przez sieć kin „Helios”. To pierwsze tego typu wydarzenie, które stanowi ogólnopolski przewodnik po kinowym podziemiu. Filmy można było obejrzeć na dużym ekranie 5 kwietnia w 42 kinach Helios w całej Polsce. Zaprezentowano niezwykle różnorodne obrazy, zarówno gatunkowo jak i tematycznie. To była prawdziwa uczta dla kinomanów! Kino niezależne, offowe, do tej pory działające w niszy ma co raz więcej możliwości, aby zaprezentować się szerszej publiczności. OFFy to jedna z takich inicjatyw, która stanowi ogromne wsparcie dla osób, którzy chcą tworzyć kino na własnych warunkach. Współautorem tego projektu jest również Michał Kołdras, twórca portalu Kinoamatorskie.pl, na którym zrzesza się społeczność filmowców kina offowego i niezależnego.

Film „Nie bój się” to jeden z przykładów takiego kina. Stworzony w konwencji thrillera jest niepokojącą historią pewnego morderstwa. Jeśli nieobce są Wam takie klimaty i lubicie się bać, zapraszam  do obejrzenia pierwszej części filmu. Druga jest już w trakcie realizacji. 🙂 Wspierajmy młode, niezależne kino!

0 comments on “Niezależne kino w natarciu! Thriller „Nie bój się” na przeglądzie Helios OFFyAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.